Zbiórka żywności przez młodzież i ministrantów

Niedzielna Msza święta dla dzieci z owcą Magdą i scholką „Boże nutki”
19 marca 2022
Imieniny naszego Księdza Proboszcza
20 marca 2022

Zbiórka żywności przez młodzież i ministrantów

Dzięki życzliwości Państwa Danuty i Kazimierzowi Machul, którzy są właścicielami sklepu Lewiatan w Krajnie Parcelach obok kościoła – nasi ministranci wraz z młodzieżą oraz rodzicami mogą zbierać w sobotę 19 marca 2022 roku (najbliższa sobota) od godz. 8.00 do 16.00 – długoterminową żywność, środki czystości i środki higieniczne dla Wojennych Uchodźców z Ukrainy – w sposób szczególny, którzy mieszkają na terenie NASZAEJ PARACII CHRYSTUSA KRÓLA W KRAJNIE – serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę naszych ministrantów i młodzieży oraz o bezinteresowną pomoc potrzebującym.

Naszej niezawodnej młodzieży i ministrantom, Państwu Machul i Wszystkim ofiarodawcą z SERCA DZIĘKUJEMY za każdy najmniejszy dar serca ofiarowany dla Wojennych Uchodźców z Ukrainy składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ – JESTEŚCIE WSPANIALI!!!