Zbiórka żywności i środków higienicznych na rzecz Wojennych Uchodźców z Ukrainy

Słowo Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji na II Niedzielę Wielkiego Postu „Ad Gentes” 13 III 2022 r.
12 marca 2022
Niedzielna Msza święta dla dzieci z owcą Magdą i scholką „Boże nutki”
19 marca 2022

Zbiórka żywności i środków higienicznych na rzecz Wojennych Uchodźców z Ukrainy

Dzięki życzliwości Państwa Danuty i Kazimierzowi Machul, którzy są właścicielami sklepu Lewiatan w Krajnie Parcelach obok kościoła – nasi ministranci wraz z młodzieżą oraz rodzicami mogą zbierać w sobotę 19 marca 2022 roku (najbliższa sobota) od godz. 8.00 do 16.00 – długoterminową żywność, środki czystości i środki higieniczne dla Wojennych Uchodźców z Ukrainy – w sposób szczególny, którzy mieszkają na terenie NASZAEJ PARACII CHRYSTUSA KRÓLA W KRAJNIE – serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę naszych ministrantów i młodzieży oraz o bezinteresowną pomoc potrzebującym.
PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE NASZEGO POSTA – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!