Zaproszenie Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego na IX Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca

Pożegnaliśmy biskupa Kazimierza Ryczana
20 września 2017
XVII Rajd na Święty Krzyż z udziałem młodzieży z parafii Krajno
24 września 2017

Zaproszenie Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego na IX Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca

Drodzy Diecezjanie!

Zbliża się październik – miesiąc poświęcony rozważaniu tajemnic Różańca Świętego. Owocem odmawiania Modlitwy Różańcowej jest radość ze spełnionych obowiązków i siła do stawiania czoła nieuniknionym trudnościom.

            Róże Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszam na IX Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej (bazylika katedralna), w dniu 7 października 2017 r. (sobota).

            Niech nasze spotkanie będzie znakiem jedności i miłości oraz przyczyni się
do odnowy wiary we wspólnotach rodzinnych i parafialnych.

 

          † Jan Piotrowski

        BISKUP KIELECKI