WAŻNE INFORMACJE

Przewodniczący Episkopatu: Stosujmy się do rozporządzenia organów państwowych by na Mszy św. w kościołach przebywało do 50 osób
14 marca 2020
Pomoc chorym, starszym i samotnym
19 marca 2020

WAŻNE INFORMACJE

DRODZY NASI PARAFIANIE!!!

Kilka ważnych informacji:

*Służymy w każdej chwili posługą duszpasterską: spowiedź, komunia św. czy wizytą u chorych – prosimy dzwonić – JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI!!!

Kancelaria parafialna 41 302-31-27 lub na

ks. proboszcz Zbigniew Chajski – tel. 608 07 85 66

ks. prefekt Michał Glin – tel. 511 89 89 62

W obliczu pandemii koronawirusa pragniemy Was zapewnić o naszej nieustannej modlitwie do Miłosiernego Boga i Matki Najświętszej Pocieszycielki Strapionych o ustanie tej niszczącej zdrowie i życie ludzkie epidemii. Pamiętamy o lekarzach, pielęgniarkach, służbie medycznej i wszystkich, którzy narażają swoje życie i zdrowie stawiając czoła temu niszczącemu wirusowi.

* Prosimy o Waszą łączność duchową codziennie o godz. 20.30 na wspólnej modlitwie różańcowej i apelu jasnogórskim. Pamiętajmy o wzajemnej modlitwie.

Wasi duszpasterze