Pomoc chorym, starszym i samotnym

WAŻNE INFORMACJE
17 marca 2020
Transmisja codziennej modlitwy różańcowej o godz.20.30 w intencji ustania epidemii
25 marca 2020

Pomoc chorym, starszym i samotnym

Drodzy Parafianie !!!
Wszyscy możemy zostać „Aniołami Stróżami”, za pośrednictwem naszej parafii i Ochotniczej Straży Pożarnej z Krajna, która w ramach wolontariatu chce włączyć się w akcję „pomoc osobom chorym, starszym i samotnym. Chodzi o osoby, które w związku z zagrożeniem koronawirusem pozostają w domach. Nasi strażacy mogą robić niezbędne zakupy, kupować leki, dostarczać je potrzebującym, a także pomagać w innych ważnych sprawach. To odpowiedź na słowa biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Chodzi przede wszystkim o to, żeby najstarsi i chorzy w tych dniach pozostali w domach i tam zadbali o swoje zdrowie oraz by czuli się dobrze i bezpiecznie. Osoby chore i starsze, które potrzebują pomocy w zakupach mogą dzwonić na numer telefonu: druha Bartka – 538105240 lub ks. Michała 511898962 . Akcja będzie trwać do odwołania. Prosimy o pomoc u udostępnianiu tej informacji.