„SZLACHETNA PACZKA” – DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE TAK WIELU LUDZI

Uroczystości odpustowe ku czci Chrystusa Króla w Krajnie 2021r.
22 listopada 2021
Dziękujemy za „Adwentowy Kosz Uśmiechu”
17 grudnia 2021

„SZLACHETNA PACZKA” – DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE TAK WIELU LUDZI

KILKA SŁÓW OD LIDERKI OLI BIAŁEK

W imieniu swoim oraz reszty wolontariuszek działających na terenie rejonu Nowa Słupia- Łagów, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania paczki dla naszej rodziny. Z całego serca dziękujemy za wkład finansowy, ale również czasowy, niezbędny do przygotowania paczek. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że rodzina dostała tak dobrze  i pięknie  przygotowaną paczkę. Na pewno odciąży to jej budżet na długi czas. Naszym zdaniem paczka była świetnie przygotowana. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że miałyśmy przyjemność być pośredniczkami w dostarczeniu rodzinie tak pięknego prezentu. Mamy nadzieję, że będą Państwo dobrze wspominali tą edycję, w której mogliśmy współpracować. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy złożyć dla Państwa najlepsze życzenia: dużo zdrowia, prawdziwego szczęścia z przyjścia naszego Zbawiciela na świat, wewnętrznego pokoju i zadowolenia na czas Świąt oraz cały nadchodzący rok 2022. Wszystkiego dobrego i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok! Teraz już wszyscy należymy do ogromnej rodziny jaką jest Szlachetna Paczka! Z wyrazami Szacunku : Liderka Ola ze swoją ekipą: Agata, Ela, Justyna, Renata i Ania ! POZDRAWIAMY !