Św. Cecylia – patronka muzyki kościelnej będzie uczczona w kościele w Krajnie

Zakończenie prac przy dzwonnicy
15 listopada 2017
Pielgrzymka do Włoch – 9 dni
18 listopada 2017

Św. Cecylia – patronka muzyki kościelnej będzie uczczona w kościele w Krajnie

Chór przy parafii Chrystusa Króla w Krajnie serdecznie zaprasza Wszystkich Parafian i Gości na Mszę świętą w niedziele 19 listopada na godzinę 12.00. Chór chce uczcić swoją patronkę św. Cecylię. Zaś wszystkich miłośników muzyki kościelnej zaprasza tej samej niedzieli na godzinę 15.00 do wysłuchania koncertu pieśni religijnych – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Chór przy parafii Chrystusa Króla w Krajnie serdecznie zaprasza Wszystkich Parafian i Gości na Mszę świętą w niedziele…

Opublikowany przez Parafia Chrystusa Króla w Krajnie Środa, 15 listopada 2017