Msza święta z udziałem dzieci

Pielgrzymka do Ziemi świętej w terminie 28.01-04.02.2023 roku
20 sierpnia 2022
Ofiarodawcy sprawili prezent dla naszej scholii
9 października 2022

Msza święta z udziałem dzieci

W tym roku na Mszach świętych z udziałem dzieci będzie z nami miś, który zastąpił owcę Magdę i będzie odwiedzał dzieciaki naszej parafii. Imię dla misia wybierzemy w następną niedzielę. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci do udziału we Mszy świętej w każdą niedzielę i święta o godz. 10.00. W każdą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii i nie tylko wraz ze swoimi pociechami zapraszamy na Mszę św. z udziałem dzieci do naszego Kościoła p.w Chrystusa Króla w Krajnie o godz. 10.00. Oprawę liturgiczno – muzyczną będzie przygotowywała nasza parafialna scholka i ministranci. Serdecznie zapraszamy👋👋🤭