Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania

Nowi ministranci w naszej parafii
8 maja 2018
I Komunia święta w naszej parafii
29 maja 2018

Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania

W niedzielę 6 maja o godz. 12.00 nasza młodzierz z rąk Księdza Biskupa Mariana Florczyka otrzymała sakrament bierzmowania. 

W tym dniu młodzież naszej parafii przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zgromadziła się przed ołtarzem Jezusa Chrystusa, aby prosić Go o błogosławieństwo i potrzebne łaski na czas przygotowania do przyjęcia  Darów Ducha Świętego, świadczenia o swojej wierze oraz zdobywania świętości na co dzień.

Pragniemy, aby ten okres przeżyli w dwóch wymiarach: przygotowania duchowego
i intelektualnego. Niech będzie on czasem przemiany ich serc, nawrócenia i umocnienia wiary, świadomego jej przeżywania i wzrastania w kulturze osobistej i chrześcijańskiej postawie. Niech otworzą swoje serca na działanie Bożej łaski i współpracują z nią, aby dobrze przeżyć przygotowanie i godnie przyjąć sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.