Adwentowy Kosz Uśmiechu – DZIECI DZIECIOM Z DOMU DZIECKA

APEL PREZYDIUM KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI NA CZAS ADWENTU
27 listopada 2020
JUBILEUSZ STULECIA ISTNIENIA PARAFII CHRYSTUSA KRÓLA W KRAJNIE
29 listopada 2020

Adwentowy Kosz Uśmiechu – DZIECI DZIECIOM Z DOMU DZIECKA

KOCHANI,
już chyba tradycją stało się w naszej parafii dzielenie miłością, życzliwością i dobrocią z innymi, a szczególnie z dziećmi. W ADWENCIE 2020 chcemy wesprzeć dom dziecka i podzielić się kochającym serduszkiem. Po raz kolejny podejmujemy realizację inicjatywy pod nazwą: ADWENTOWY KOSZ UŚMIECHU – w tym roku pod hasłem DZIECI DZIECIOM Z DOMU DZIECKA. Podziel się z innymi dziećmi tym co posiadasz: nowymi skarpetami, ręcznikami, pościelą, kosmetykami, środkami czystości, słodyczami, zabawkami, przyborami szkolnymi i innymi darami. Ofiaruj kawałek Twojego kochającego serca tym dzieciom, które nie mają wymarzonego domu rodzinnego, z kochającą mamą i troskliwym tatą, ale mają dom, gdzie ludzie WIELKIEGO SERCA, chcą stworzyć im namiastkę domowego ciepła. BUDUJMY RAZEM DLA TYCH DZIECI DOM PEŁNY MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA. PAMIĘTAJ, ŻE I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. AKCJA TRWA DO 13 GRUDNIA 2020 WŁĄCZNIE.