Życzenia Wielkanocne

Triduum Paschalne w naszym kościele
8 kwietnia 2020

Życzenia Wielkanocne

Kochani Parafianie, w ten piękny czas, kiedy Bóg przemienia w perły miłości wszystkie grzechów nasze rany, kiedy historia krzywd zmienia się w historię zbawienia, przyjmijcie od nas najpiękniejsze, wielkanocne życzenia. Odnajdzmy w sobie to pierwotne piękno, które na nowo Zmartwychwstały maluje w każdym z nas. Wzbudzmy w naszych sercach nadzieję, pojednanie, pokój i miłość. Niech Wielkanocne Alelluja, rozbrzmiewa radością i wiarą, przezwyciężajaca nasze lęki i niepokoje. Zmartwychwstanie jest zwycięstwem światła i życia, znajdźmy w sobie odwagę i pragnienie, aby stawało się ono doświadczeniem naszej codzienność. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych! Jednocześnie zapraszamy Was wszystkich, abyśmy w ten wyjatkow czas, wykorzystując profil fb naszej parafii złożyli wzajemnie sobie życzenia. Niech to będzie wyraz naszej życzliwości i wiernego trwania we wspólnocie parafialnej. Ze świątecznym pozdrowieniem Wasi Duszpasterze!

Zapraszamy do obejrzenia!!!!