Życzenia na Boże Narodzenie Anno Domini 2022

Msze święte w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia w naszej parafii
21 grudnia 2022
Bożonarodzeniowy wystrój naszego kościoła
27 grudnia 2022

Życzenia na Boże Narodzenie Anno Domini 2022

„Bóg się rodzi, moc truchlejePan niebiosów obnażony!Ogień krzepnie, blask ciemniejeMa granice NieskończonyWzgardzony, okryty chwałąŚmiertelny Król nad wiekami!A Słowo Ciałem się stałoI mieszkało między nami”

 

 

Kochani !!!

 

Życzymy wszystkim gościom i drogim parafianom, ludziom chorym i samotnym, kochanym dzieciom i drogiej młodzieży – Aby Boże Dziecię wam błogosławiło, a życie wasze szczęściem dla innych było, aby święta Rodzina nad wami czuwała i łaskami was obdarzała: zdrowiem i radością, pokojem i miłością, aby niczego wam nie brakowało,
 a serce wasze miłością pałało.

Niech wam Jezus Malusieńki zawsze błogosławi i do nieba zaprowadzi.

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

Życzą Wasi duszpasterze

Ks. Zbigniew Chajski – proboszcz

Ks. Michał Glin – wikarusz