Wizyta duszpasterska w tym tygodniu

Życzenia Noworoczne
3 stycznia 2018
LIST EPISKOPATU POLSKI NA ROK ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI
16 stycznia 2018

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu

Wizyta duszpasterska jest ona spotkaniem duszpasterza z wierzącymi i praktykującymi parafianami oraz okazją do rozmów, a przede wszystkim do wspólnej modlitwy. Liczymy jak zawsze na życzliwe przyjęcie, przygotowane mieszkania (krzyż, woda święcona, Pismo św., zeszyty). W miarę możliwości prosimy o obecność wszystkich domowników. Pięknym zwyczajem naszej parafii było, że gospodarz wychodził po księdza i odprowadzał do sąsiadów.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Wtorek :

od godz. 9.00 – Stara Wieś przy Szosie
Od godz. 14.00 – Stara Wieś Górna

Środa:

od godz. 9.00 – Krajno Parcele od Państwa Anioł

Drugi ksiądz od godz. 9.00 Krajno Parcele od Państwa Bozowskich

 

Czwartek:

od godz. 9.00 Krajno Łęki

Drugi ksiądz Krajno Parcele od Państwa Żelaznych i Krajno Stróżna

 

Piątek:

Krajno Parcele – Podwymyślona

Drugi ksiądz Górno Parcele strona prawa

Do miłego zobaczenia!