Spowiedź i Komunia św. chorych tylko na konkretne wezwanie

Komunikat o pierwszym piątku miesiąca
2 kwietnia 2020
Spowiedź przed świętami wielkanocnymi
8 kwietnia 2020

Spowiedź i Komunia św. chorych tylko na konkretne wezwanie

W związku z stanem epidemii i zarządzeniem władz państwowych i kościelnych z sakramentem pokuty i pojednania oraz z komunią świętą udamy się na konkretne  wezwanie do chorego.

Drodzy parafianie!!!

Służymy w każdej chwili posługą duszpasterską: spowiedź, komunia św. czy wizytą u chorych – prosimy dzwonić – JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI!!!

Kancelaria parafialna 41 302-31-27 lub na

ks. proboszcz Zbigniew Chajski – tel. 608 07 85 66

ks. prefekt Michał Glin – tel. 511 89 89 62

W obliczu pandemii koronawirusa pragniemy Was zapewnić o naszej nieustannej modlitwie do Miłosiernego Boga i Matki Najświętszej Pocieszycielki Strapionych o ustanie tej niszczącej zdrowie i życie ludzkie epidemii. Pamiętamy o lekarzach, pielęgniarkach, służbie medycznej i wszystkich, którzy narażają swoje życie i zdrowie stawiając czoła temu niszczącemu wirusowi.

* Prosimy o Waszą łączność duchową codziennie o godz. 20.30 na wspólnej modlitwie różańcowej i apelu jasnogórskim. Pamiętajmy o wzajemnej modlitwie.

Wasi duszpasterze