Spotkanie młodzieży dekanatu bodzentyńskiego w wigilię uroczystośći Chrystusa Króla

Siewcy Słowa – Komentarz do Ewangelii na XXXIII Niedzielę w ciągu roku
18 listopada 2017
Chrystus Król – uroczystość odpustowa w naszej parafii
23 listopada 2017

Spotkanie młodzieży dekanatu bodzentyńskiego w wigilię uroczystośći Chrystusa Króla

W sobotę 25 listopada 2017 roku serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gośći, a szczególnie młodzież z całego Dekanatu Bodzentyńskiego na Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Wigilię Uroczystośći Chrystusa Króla Wszechświata. Gospodarzami tego modlitewnego czuwania będzie młodzież z parafii Krajno. Spotkanie rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu w Kościele w Krajnie o godzinie 18.00. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. 
Wszystkich serdecznie zapraszamy – Wasi duszpasterze!!!