Schola i ministranci wypoczywali w Zakopanem

Nasi parafianie pielgrzymowali do Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie
12 lutego 2020
LIST PRYMASA POLSKI PRZYGOTOWUJĄCY DO BEATYFIKACJI CZCIGODNEGO SŁUGI BOŻEGO KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
12 lutego 2020

Schola i ministranci wypoczywali w Zakopanem

W dniach 3-5 luty 2020 roku grupa ministrantów i schola z parafii Chrystusa Króla z Krajna wypoczywała w Zakopanem. Wyjazd zorganizował ks.Michał Glin, a opiekunami były Marta Obarzanek, Magdalena Skrzypek oraz Dorota Stanisławek. Wypoczynek dostarczył dzieciom mnóstwo atrakcji i pozytywnych emocji. Pierwszy dzień upłynął na wizycie w kinie oraz wieczornym relaksie w Aqua Parku w Zakopanem. Drugi dzień również należał do udanych. Wszyscy chętnie wyruszyli na podbój term w Chochołowie. Radości nie było końca. Ogromny obiekt oferował różnego rodzaju atrakcje takie jak zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny solankowe, kąpiel pod gołym niebem. Nie zabrakło też pysznego jedzenia w trakcie wodnych szaleństw. Trzeciego dnia odwiedziliśmy sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, gdzie ks Michał odprawił mszę w naszych intencjach. Później odbyły się,, zakupy” na słynnych Krupówkach. Wieczorem szczęśliwie dotarliśmy do Kielc. Wycieczka była udana a dzieci zrelaksowane wróciły do swoich domów.