Poświęcenie kaplicy relikwii i dzień patrona Szkoły Podstawowej w Krajnie

„Papieskie kremówki” w parafii Krajno
16 października 2018
Noc świętych w naszej parafii
30 października 2018

Poświęcenie kaplicy relikwii i dzień patrona Szkoły Podstawowej w Krajnie

Kochani Parafianie i Goście, a w sposób szczególny dzieci, uczniowie i rodzice, którzy tworzycie społeczność naszej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Krajnie. W liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II będziemy świętować uroczysty dzień patrona naszej szkoły.

Z tej okazji w poniedziałek 22 października 2019 roku o godzinie 10.00 w naszej szkole będzie uroczysta akademia ku czci naszego patrona bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Po uroczystościach w szkole udamy się do naszego parafialnego kościoła na uroczystą Mszę świętą, która rozpocznie się o godzinie 11.30. Uroczystą Mszę świętą odprawi Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej Kaleta. Podczas liturgii zostanie poświęcona kaplica św. Jana Pawła II i ołtarz relikwii świętych i błogosławionych. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.