Pielgrzymka do Zakopanego

Zapraszamy na odpust parafialny.
20 listopada 2023
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
9 marca 2024

Pielgrzymka do Zakopanego

W dniach 19.02.2024r.- 22.02.2024r. odbyła się pielgrzymka do Zakopanego dzieci i młodzieży z naszej parafii. Pierwszego dnia byliśmy w Kościeliskach i zakwaterowaliśmy się w bazie noclegowej. Następnego dnia udaliśmy się na Wiktorówki, gdzie odbyła się Msza Święta. Pomimo długiej wędrówki dzieci miały jeszcze dużo energii, w związku z tym część wybrała się na narty, a pozostali na łyżwy. Kolejnego dnia mogli odpocząć i zrelaksować się na Chochołowskich Termach. O godzinie 17:00 odprawiona została Msza Święta w Bazylice Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Ostatniego dnia uczestnicy spacerowali po Krupówkach. W drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy Bazylikę Grobu Bożego w Miechowie. Wszyscy trochę zmęczeni lecz w znakomitych humorach powrócili do domu.