Ostatnie 10 miejsc na pielgrzymkę do Włoch szlakiem „Włochy znane i nie znane”

św. Maksymilian Kolbe – kolejny święty, który pomaga nam dążyć do świętości
12 grudnia 2019
Program rekolekcji adwentowych
12 grudnia 2019

Ostatnie 10 miejsc na pielgrzymkę do Włoch szlakiem „Włochy znane i nie znane”

Parafia Chrystusa Króla w Krajnie organizuje  „Jubileuszową pielgrzymkę z okazji 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II oraz 100 lecia powołania parafii Krajno – pt. „Włochy znane i nie znane”, w programie: Watykan i audiencja z Papieżem Franciszkiem oraz Msza św. przy ołtarzu św. Jana Pawła II, Rzym, wszystkie bazyliki większe, Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach, starożytne miasto, które zasypał pył wulkaniczny, Neapol z wjazdem na wulkan Wezuwiusz, Monte Cassino, Siena i wiele innych miejsc znanych i mniej znanych oraz odwiedzanych.

Termin koniec lipca, początek sierpnia.

Ilość miejsc ograniczona – tylko 46

Serdecznie zapraszamy więcej informacji i szczegóły  u ks. Michała.