Pielgrzymka do Fatimy

Diecezjalny Dzień Ministranta
23 września 2019
Róże Różańcowe naszej parafii uczestniczyły w pielgrzymce do Jędrzejowa
8 października 2019

Pielgrzymka do Fatimy

Drodzy Parafianie!
W roku przygotowań do JUBILEUSZU 100 – LECIA POWOŁANIA PARAFII CHRYSTUSA KRÓLA W KRAJNIE, chcemy Was zaprosić do pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie w Portugalii. W roku jubileuszu chcemy zawierzyć Fatimskiej Pani rodziny naszej parafii, dzieci, młodzież, chorych i cierpiących oraz Wszystkich, którzy tworzą naszą wspólnotę parafialną wraz z duszpasterzami. Pielgrzymka jest samolotowa i planowana na pierwszy tydzień ferii zimowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Michałem Glinem – wikariuszem parafii. Kontakt: tel. 511898962 lub meilem: [email protected]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!