Niedziela Palmowa w naszej parafii z konkursem na najpiękniejszą palmę i kiermaszem ciast

BIURO TURYSTYCZNE KAISER TOUR – ZAPRASZA NA PIELGRZYMKĘ SANKTUARIA EUROPY
30 marca 2022
NIEDZIELA PALMOWA W NASZEJ PARAFII
10 kwietnia 2022

Niedziela Palmowa w naszej parafii z konkursem na najpiękniejszą palmę i kiermaszem ciast

W niedzielę palmową (10.04.2022r.) przed Mszą świętą odbędzie się uroczyste poświęcenie palm i procesja do naszej świątyni, a po Mszy świętej o godzinie 10.00 – odbędzie się konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Serdecznie zachęcamy do udziału Wszystkie dzieci z naszej parafii i nie tylko – na uczestników czekają nagrody!!! WĘŻ UDZIAŁ – NAPRAWDĘ WARTO!!!

Po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła będzie kiermasz ciast, a zebrane środki będą przekazane na rzecz duszpasterstwa naszych ministrantów i scholki dziecięcej „Boże nutki” – SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY.