Nasi ministranci i schola odwiedzili Pałac Prezydencki

Uroczystości odpustowe w naszej parafii
25 czerwca 2023
Dzieci i młodzież n naszej parafii z wizytą w Energylandii
29 czerwca 2023

Nasi ministranci i schola odwiedzili Pałac Prezydencki

W poniedziałek 26.06.2023 roku nasi niezastąpieni ministranci i dziecięcy zespół Boże Dźwięki odwiedzili w Warszawie Pałac Prezydencki. W imieniu Głowy Państwa przywitał nas Pan Minister Wojciech Kolarski, któremu przekazaliśmy upominki dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i jego Małżonki. Po salach Pałacu oprowadził nas Kapelan Pana Prezydenta Ks. Zbigniew Kras, który wspólnie z nami celebrował Eucharystię i wygłosił słowo Boże.
Wyjazd ten był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu osób, które okazały nam ogromną życzliwość. Nasze podziękowania kierujemy w stronę Pana Radnego Powiatowu Andrzeja Michalskiego wraz z małżonką Anną, państwu Sylwi i Robertowi Nagoda, państwu Anecie i Tomaszowi Wakuła oraz państwu Renacie i Marcinowi Tofil. Bardzo serdecznie dziękujemy za cudowny wyjazd i wspaniałą atmosferę❤️❤️❤️