Modlitwa za zmarłego Księdza Biskupa Seniora Kazimierza Ryczana

Słowo Biskupa Kieleckiego z racji śmierci i pogrzebu ks. Bpa Kazimierza Ryczana
15 września 2017
Pożegnaliśmy biskupa Kazimierza Ryczana
20 września 2017

Modlitwa za zmarłego Księdza Biskupa Seniora Kazimierza Ryczana


W dniu wczorajszym na wszystkich Mszach świętych modliliśmy się z zmarłego Ks. Biskupa Seniora Kazimierza Ryczana. Dziękowaliśmy Bogu za Dobrego Pasterza, który przez 21 lat przewodził Kościołowi Kościołowi Kieleckiemu i prosiliśmy o dar życia wiecznego dla Księdza Biskupa. Odczytaliśmy również słowo Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego skierowane do wiernych Diecezji Kieleckiej po śmierci Biskupa Seniora Kazimierza.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju!

 

zobacz. https://kielce.tvp.pl/34008149/parlamentarzysci-oddali-hold-biskupowi-ryczanowi