Ministranci, dzieci i młodzież pielgrzymowali do Zakopanego

Dzieciaki naszej parafii bawiły sie w Borkowie
2 września 2021
Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego
2 września 2021

Ministranci, dzieci i młodzież pielgrzymowali do Zakopanego

Dzieci i młodzież odwiedzili w drodze do Zakopanego Centrum Jana Pawła II w Krakowie, szaleli na chochołowskich termach, modliliśmy się w sanktuarium Świętej Rodziny i Matki Bożej Fatimskiej. Odwiedziliśmy skocznię narciardką, a zakwaterowanie mieliśmy w naszym Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Rabce Zdrój. Jednak” wszystko co dobre, szybko się kończy…”. Pielgrzymka wraca do ukochanego Krajna. Dziękujemy Wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego czasu dla naszych dzieci i młodzieży. Serdecznie dziękujemy raz jeszcze za wszystko, opiekunom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do tej wspaniałej pielgrzymki. Pozdrawiamy serdecznie??? P.S. Dzieci i młodzież spisała się na medal???