Adwentowy Kosz Uśmiechu 2022

Co to jest adwent?
26 listopada 2022
Szlachetna paczka – dołącz do akcji!
26 listopada 2022

Adwentowy Kosz Uśmiechu 2022

KOCHANI, – tradycją stało się w naszej parafii dzielenie miłością, życzliwością i dobrocią z innymi, a szczególnie z dziećmi. W ADWENCIE DO 10 GRUDNIA 2022 ROKU MOŻNA SKŁADAĆ RZECZY W KAPLICY RELIKWII. Naszą inicjatywą chcemy wesprzeć dom dziecka oraz dom seniora i podzielić się kochającym serduszkiem. Po raz kolejny podejmujemy realizację inicjatywy pod nazwą: ADWENTOWY KOSZ UŚMIECHU – w tym roku pod hasłem PODZIEL SIĘ SERDUCHEM. Podziel się z innymi dziećmi i seniorami tym co posiadasz: nowymi skarpetami, ręcznikami, pościelą, kosmetykami, środkami czystości, słodyczami, zabawkami, przyborami szkolnymi i innymi darami. Ofiaruj kawałek Twojego pięknego serca tym, którzy Go potrzebują. Dzieciom, które nie mają wymarzonego domu rodzinnego, z kochającą mamą i troskliwym tatą, ale mają dom, gdzie ludzie WIELKIEGO SERCA, chcą stworzyć im namiastkę domowego ciepła. BUDUJMY RAZEM DLA TYCH DZIECI DOM PEŁEN MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA. PAMIĘTAJ, ŻE I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM.